Showing 343–360 of 844 results
eSSL MB160 + Battery Multi-Biometric Time Attendance & Access Control System | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINAU99847O
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Brand | eSSL |
| Model | eSSL MB160 + Battery |
eSSL MB160 Multi-Biometric Time Attendance & Access Control System | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN6U7IPUEQ
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Brand | eSSL |
| Model | eSSL MB160 |
eSSL MB20 Multi-Biometric Time Attendance & Access Control System | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINJF49LMO2
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Brand | eSSL |
| Model | eSSL MB20 |
eSSL SF100 BLACK | IP Based Fingerprint Time Attendance & Access Control System | 1 Year Limited Warranty |
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINGB4IO3DR
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Brand | eSSL |
| Model | eSSL SF100 |
| Color | Black |
eSSL SF100 WHITE | IP Based Fingerprint Time Attendance & Access Control System | 1 Year Limited Warranty |
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINGB4IO3DR
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Brand | eSSL |
| Model | eSSL SF100 |
| Color | White |
eSSL SilkBio-101TC + Battery Multi-Biometric Time Attendance & Access Control System | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINRVQ7KC3Z
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Brand | eSSL |
| Model | eSSL SilkBio-101TC + Battery |
eSSL uFace-302 Multi-Biometric Time Attendance & Access Control System | 1 Year Limited Warranty |
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN67N53MT8
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Model | eSSL uFace-302 |
| Brand | eSSL |
eSSL Uranus Multi-Biometric Time Attendance & Access Control System | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN31T29492
eSSL X7 Fingerprint Access Control System | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN2A65UISF
| Brand | eSSL |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Model | eSSL X7 |
eSSL X990 – C+ID Fingerprint RFID Time Attendance & Access Control System | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN7983V1D5
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Brand | eSSL |
| Model | eSSL X990 |
eSSL X990-C+MF (MIFARE) | Fingerprint RFID Time Attendance & Access Control System | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN7983V1D5
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Brand | eSSL |
| Model | eSSL X990-C+MF (MIFARE) |
EZ-R33G 3MP Outdoor Security Camera | Human Detection, Motion Detection, ONVIF, 2 Way Audio, Supports RJ45, Wi-Fi and 4G, IP66, Lightning Protection, Spotlight, 2 Year Warranty
Rated 4.00 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN8H5Z3HUC
| Weight | 0.59 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 25 × 10 cm |
| Brand | CP Plus |
| Model | EZ-R33G |
| Warranty | 2 Years |
| Focal Length | 4mm |
Lexar 128GB 633x microSDXC | UHS-l Blue Series C10 V30 A1 U3 – upto 100MB/s Read & 45MB/s Write, includes adapter, 10 Year Limited Warranty (LSDMI128BB633A)
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN1ENMT63F
Lexar 128GB ARMOR GOLD SDXC UHS-II Card V60 U3 C10 | Up to 280MB/s Read & 210MB/s Write | Limited Lifetime Warranty | LSDAMGL128G-RNNNG
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN571R4EHX
Lexar 128GB BLUE PLUS microSDHC™/microSDXC™ UHS-I Card | C10 A2 V30 U3, upto 170MB/s Read | 10 Year Limited Warranty (LMSBLPL128G-BNANG)
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINZ98ZC128
Lexar 128GB DIAMOND CFexpress Type B | 1900MB/s Read | 1700MB/s Write | 1600MB/s Sustained | VPG 400 | Lifetime Warranty | Rugged Durability | LCXEXDM128G-RNENG
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINGDK4OY47
| Weight | 0.00765 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.96 × 3.85 × 0.38 cm |
| Brand | LEXAR |
| Model | LCXEXDM128G-RNENG |
Lexar 128GB High-Endurance microSDHC/microSDXC™ UHS-I Card | C10 V30 A1 U3 ,up to 100MB/s read, up to 45MB/s write ,2Year Limited Warranty (LMSHGED128G-BCNNG)
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINQXGJF687
Lexar 128GB High-Performance 800x PRO SDXC UHS-I | Up to 150MB/s Read, 45MB/s Write | V30 | 4K UHD | LSD0800P128G-BNNNG
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN32M5XQM5
| Dimensions | 3.2 × 2.4 × 0.21 cm |
|---|---|
| Brand | LEXAR |
| Model | SD0800P128G-BNNNG |


Access Control
Smart Sensors And Automation
Network Adapters and Accessories
PoE Switches
Point To Point Wireless Radio
Routers
IP Cameras
Memory Cards
NVR
Smart WiFi Cameras
Desktop & Laptop RAMs
Internal and External Hard Drives
NAS Storage & Enclosures
SSD and NVMe Drives
USB Flash Drives
















