Showing 307–324 of 810 results
D-Link DVR-F2116-L2 Advanced 16CH 5MP Lite Powerful DVR with Smart Detection, 4K HDMI Output & Cloud Storage Support
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINY86Q2Y6M
| Brand | D-Link |
|---|---|
| Model | DVR-F2116-L2 |
D-Link DVR-F2216-M2 Powerful 16-Channel H.265+ DVR | 5MP AHD/TVI/CVI/IP Camera Support, Smart Playback & Cloud Storage
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN613FCDQF
| Weight | 2.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24.3 × 32.6 × 5.2 cm |
| Brand | D-Link |
| Model | DVR-F2116-M2 |
D-Link DVR-F2216-M5 – POWERFUL 16-Channel 8MP H.265+ Digital Video Recorder with 4K HDMI, Dual SATA (Up to 20TB)
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN4819YV7B
| Weight | 2.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 38 × 4.5 cm |
| Brand | D-Link |
| Model | DVR-F2216-M5 |
DVR-F2216-M1H5 Advanced Powerful 16-Channel H.265 2MP Lite DVR with Smart Playback, 2 SATA HDD Support & Cloud Storage
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINC8ZQNMPJ
| Weight | 2.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24.3 × 32.6 × 5.2 cm |
| Brand | D-Link |
| Model | DVR-F2216-M1H5 |
eSSL F18 | Fingerprint RFID Time Attendance & Access Control System | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN22YATGJ6
| Brand | eSSL |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Model | eSSL F18 |
eSSL F22 | Wi-Fi Fingerprint RFID Time Attendance & Access Control System | 1 Year Limited Warranty |
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN1NWNWV11
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Brand | eSSL |
| Model | eSSL F22 |
eSSL K21 PRO | RFID + Fingerprint Time Attendance System for Office & Employee Attendance Management | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINQVR3CJNN
| Brand | eSSL |
|---|---|
| Model | eSSL K21 PRO |
| Warranty | 1 Year |
eSSL K30 PRO + ID + Battery + Wi-Fi | Fingerprint RFID Time Attendance & Access Control System | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN75Z4UAJE
| Brand | eSSL |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Model | eSSL K30 PRO + ID + Battery + Wi-Fi |
eSSL K30 PRO | Fingerprint & RFID Biometric Attendance System with Access Control | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN211L93MR
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Model | eSSL K30 PRO |
| Brand | eSSL |
eSSL K90 PRO | Fingerprint & RFID Time Attendance System with Access Control | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN7S49T7G8
| Brand | eSSL |
|---|---|
| Model | eSSL K90 PRO |
| Warranty | 1 Year |
eSSL SF100 BLACK | IP Based Fingerprint Time Attendance & Access Control System | 1 Year Limited Warranty |
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINGB4IO3DR
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Brand | eSSL |
| Model | eSSL SF100 |
| Color | Black |
eSSL SF100 WHITE | IP Based Fingerprint Time Attendance & Access Control System | 1 Year Limited Warranty |
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINGB4IO3DR
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Brand | eSSL |
| Model | eSSL SF100 |
| Color | White |
eSSL X990 – C+ID Fingerprint RFID Time Attendance & Access Control System | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN7983V1D5
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Brand | eSSL |
| Model | eSSL X990 |
eSSL X990-C+MF (MIFARE) | Fingerprint RFID Time Attendance & Access Control System | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN7983V1D5
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Brand | eSSL |
| Model | eSSL X990-C+MF (MIFARE) |
EZ-R33G 3MP Outdoor Security Camera | Human Detection, Motion Detection, ONVIF, 2 Way Audio, Supports RJ45, Wi-Fi and 4G, IP66, Lightning Protection, Spotlight, 2 Year Warranty
Rated 4.00 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN8H5Z3HUC
| Weight | 0.59 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 25 × 10 cm |
| Brand | CP Plus |
| Model | EZ-R33G |
| Warranty | 2 Years |
| Focal Length | 4mm |
Lexar 128GB 633x microSDXC | UHS-l Blue Series C10 V30 A1 U3 – upto 100MB/s Read & 45MB/s Write, includes adapter, 10 Year Limited Warranty (LSDMI128BB633A)
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN1ENMT63F
Lexar 128GB ARMOR GOLD SDXC UHS-II Card V60 U3 C10 | Up to 280MB/s Read & 210MB/s Write | Limited Lifetime Warranty | LSDAMGL128G-RNNNG
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN571R4EHX
Lexar 128GB BLUE PLUS microSDHC™/microSDXC™ UHS-I Card | C10 A2 V30 U3, upto 170MB/s Read | 10 Year Limited Warranty (LMSBLPL128G-BNANG)
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINZ98ZC128


Access Control
Smart Sensors And Automation
Network Adapters and Accessories
PoE Switches
Point To Point Wireless Radio
Routers
IP Cameras
Memory Cards
NVR
Smart WiFi Cameras
Desktop & Laptop RAMs
Internal and External Hard Drives
NAS Storage & Enclosures
SSD and NVMe Drives
USB Flash Drives
















