Showing 487–504 of 834 results
PRAMA Dome Camera 2MP IP Smart Dual Light Varifocal PT-NC327P1-WNRAM(D2) | Pan/Tilt, 30m IR, Built-in Mic, IP67, POE, ONVIF, STQC Approved (2.7-13.5mm Motorized Lens)
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINFK3WR4AB
| Weight | 0.60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.2 × 12.2 × 9.8 cm |
| Brand | Prama |
| Model | PT-NC327P1-WNRAM(D2) |
| Badges | STQC Certified |
PRAMA Dome Camera 4MP Aisense Smart IP Dual Light PT-NC341P3-WNAM(D2) | Pan/Tilt, 40m IR, IP67, POE, Built-in MIc, ONVIF, STQC Approved (2.8mm)
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINOXF22S9D
| Weight | 9.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.2 × 12.2 × 12.2 cm |
| Brand | Prama |
| Model | PT-NC341P3-WNAM(D2) |
| Badges | STQC Certified |
PRAMA Dome Camera 4MP IP Dual Light Varifocal PT-NC147D3-WNRAM(D2) | Pan/Tilt, 30m IR, Built-in Mic, IP67, POE, ONVIF, STQC Approved (2.8–12mm Motorized Lens)
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINKT6B56LO
| Weight | 0.54 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.15 × 12.15 × 9.76 cm |
| Brand | Prama |
| Model | PT-NC147D3-WNRAM(D2) |
| Badges | STQC Certified |
PRAMA Dome Camera 4MP Smart IP Dual Light PT-NC341P1-WNAMS(D2) | Pan/Tilt, 30m IR, Built-in Mic, IP67, POE, ONVIF, STQC Approved (2.8mm)
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN518MBAGM
| Weight | 0.50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.2 × 12.2 × 9.8 cm |
| Brand | Prama |
| Model | PT-NC341P1-WNAMS(D2) |
| Badges | STQC Certified |
PRAMA STQC Camera 2MP IP Dome PT-NC321P1-NAS(D2) | Pan/Tilt, 30m IR, IP67, POE, ONVIF, STQC Approved (2.8mm)
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN1ZKK4PZA
| Weight | 0.495 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.15 × 12.15 × 9.76 cm |
| Brand | Prama |
| Model | PT-NC321P1-NAS(D2) |
| Badges | STQC Certified |
PRAMA STQC Camera 2MP IP Dual Light Dome PT-NC321P1-WNAMS(D2) | Pan/Tilt, 30m IR, Built-in Mic, IP67, POE, ONVIF, STQC Approved (2.8mm)
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINDFR6S68X
| Weight | 0.495 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.15 × 12.15 × 9.76 cm |
| Brand | Prama |
| Model | PT-NC321P1-WNAMS(D2) |
| Badges | STQC Certified |
PRAMA STQC Camera 2MP IP Turret PT-NC323P1-N(D2) | Pan/Tilt, 30m IR, IP67, PoE, ONVIF, STQC Approved (2.8mm)
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINFL93UZ29
| Weight | 0.34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.2 × 11.2 × 8.2 cm |
| Brand | Prama |
| Model | PT-NC323P1-N(D2) |
| Badges | STQC Certified |
| Focal Length | 2.8mm |
PRAMA STQC Camera 2MP IP Turret PT-NC323P1-N(D2) | Pan/Tilt, 30m IR, IP67, PoE, ONVIF, STQC Approved (4mm)
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINZSZN6NF9
| Weight | 0.34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.2 × 11.2 × 8.2 cm |
| Brand | Prama |
| Model | PT-NC323P1-N(D2) |
| Badges | STQC Certified |
| Focal Length | 4mm |
PRAMA STQC Camera 2MP Smart IP Dual Light Dome PT-NC321P3-WNAM(D2) | Pan/Tilt, 40m IR, Built-in Mic, IP67, POE, ONVIF, STQC Approved (2.8mm)
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINZNJ7CE9T
| Weight | 0.60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.15 × 12.15 × 9.76 cm |
| Brand | Prama |
| Model | PT-NC321P3-WNAM(D2) |
| Badges | STQC Certified |
| Focal Length | 2.8mm |
PRAMA STQC Camera 2MP Smart IP Dual Light Dome PT-NC321P3-WNAM(D2) | Pan/Tilt, 40m IR, Built-in Mic, IP67, POE, ONVIF, STQC Approved (4mm)
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN34VN5D5Z
| Weight | 0.60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.15 × 12.15 × 9.76 cm |
| Brand | Prama |
| Model | PT-NC321P3-WNAM(D2) |
| Badges | STQC Certified |
| Focal Length | 4mm |
PRAMA STQC Camera 2MP Smart IP Dual Light Turret PT-NC323P1-WNM(D2) | Pan/Tilt, 30m IR, Built-in Mic, IP67, POE, ONVIF, STQC Approved (2.8mm)
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIND3CXE71Y
| Weight | 0.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.2 × 11.2 × 8.2 cm |
| Brand | Prama |
| Model | PT-NC323P1-WNM(D2) |
| Badges | STQC Certified |
| Focal Length | 2.8mm |
PRAMA STQC Camera 2MP Smart IP Dual Light Turret PT-NC323P1-WNM(D2) | Pan/Tilt, 30m IR, Built-in Mic, IP67, POE, ONVIF, STQC Approved (4mm)
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN6P92UAXJ
| Weight | 0.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.2 × 11.2 × 8.2 cm |
| Brand | Prama |
| Model | PT-NC323P1-WNM(D2) |
| Badges | STQC Certified |
| Focal Length | 4mm |
Samsung EVO Plus 128GB microSDXC | Read upto 130MB/s & Write upto 60MB/s, UHS-l, V30, A2, U3, Class 10, Memory Card w/SD Adaptor, 10 Year Limited Warranty
Rated 5.00 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN6919Z8KC
Samsung EVO Plus 64GB microSDXC | Read upto 130MB/s & Write upto 60MB/s, UHS-l, V30, A2, U3, Class 10, Memory Card w/SD Adaptor, 10 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGING21E5XD8
SanDisk 1TB Ultra microSDXC UHS-I Card | Class10 A1 U1, upto 150MB/s read speed, 10 Years Limited Warranty | SDSQXAV-1T00-IN6MS
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINZXK39O54
SanDisk 32GB Extreme microSDXC UHS-l Card | U3 V30 A1, upto 100MB/s Read & 60MB/s Write Speed, Lifetime Limited Warranty | SDSQXAH-032G-GN6MN
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN42G4QOS1
SanDisk 32GB Ultra microSDXC UHS-I Card | Class10 A1 U1, upto 120MB/s read speed, 10 Years Limited Warranty | SDSQUA4-032G-GN6MN
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINS6B3S64Q
Seagate BarraCuda ST1000DM014 – 1TB SATA HDD | 7200RPM | 220MB/s Read/Write | SATA 6Gb/s | Desktop Drive | 2-Year Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINXUXXI495
| Weight | 0.415 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.69 × 10.18 × 2.02 cm |
| Brand | Seagate |
| Model | ST1000DM014 |


Access Control
Smart Sensors And Automation
Network Adapters and Accessories
PoE Switches
Point To Point Wireless Radio
Routers
IP Cameras
Memory Cards
NVR
Smart WiFi Cameras
Desktop & Laptop RAMs
Internal and External Hard Drives
NAS Storage & Enclosures
SSD and NVMe Drives
USB Flash Drives




