Showing 1549–1566 of 2536 results
Lexar SL500 4TB Portable SSD with Magnetic Set | 2000MB/s USB 3.2 Gen 2×2 | 5 YEARS WARRANTY | LSL500M004T-RNBNG
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINFS6N59NE
| Weight | 0.043 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.5 × 5.4 × 0.78 cm |
| Badges | |
| Brand | LEXAR |
| Interface Type | USB 3.2 Gen2x2 |
| Model | Lexar SL500 |
| Storage | 4TB |
| Use Case | External Backup |
| Warranty | 5 Years |
Lexar SL500 512GB Portable SSD | USB 3.2 Gen 2×2 | Up to Read 2000MB/s & Write 1800MB/s | 5 Year Limited Warranty (LSL500X512G-RNBNG)
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN3N1X5FK1
| Weight | 0.043 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.5 × 5.4 × 0.78 cm |
| Brand | LEXAR |
| Warranty | 5 Years |
| Use Case | External SSD, Portable SSD |
| Storage | 512GB |
| Interface Type | USB 3.2 Gen2x2 |
| Model | LSL500X512G-RNBNG |
| Series | Lexar SL500 |
Lexar SL660 BLAZE 1TB Gaming Portable SSD | USB 3.2 Gen 2×2 | 2000MB/s | RGB External SSD | LSL660X001T-RNNNU
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINWEK4WG7E
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.74 × 11.26 × 1.06 cm |
| Badges | |
| Brand | LEXAR |
| Drive Type | Portable SSD |
| Interface Type | USB 3.2 Gen2x2 |
| Model | Lexar SL660 |
| Storage | 1TB |
| Use Case | External Backup |
| Warranty | 5 Years |
Lexar SL660 BLAZE 512GB Gaming Portable SSD | USB 3.2 Gen 2×2 | Up to 2000MB/s | RGB External SSD | LSL660X512G-RNNNU
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINY4WA9TKO
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0.08 × 11.26 × 1.06 cm |
| Badges | |
| Brand | LEXAR |
| Drive Type | Portable SSD |
| Interface Type | USB 3.2 Gen2x2 |
| Model | Lexar SL660 |
| Storage | 512GB |
| Use Case | External Backup |
| Warranty | 5 Years |
Lexar Thor 16GB (8GBx2) DDR4 3200MHz Desktop RAM | Dual Channel Kit | 3200MHz XMP 2.0 | LD4BU008G-R3200GDXG
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINI5TKT287
| Dimensions | 13.84 × 3.52 × 0.64 cm |
|---|---|
| Badges | |
| Brand | LEXAR |
| Capacity | 16GB |
| Series | Lexar Thor |
| Use Case | Gaming |
| Warranty | Lifetime |
| Interface Type | 288 PIN UDIMM |
Lexar Thor 16GB (8GBx2) DDR4 3600MHz Desktop RAM | Dual Channel Kit | White Edition | LD4BU008G-R3600GDWG
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN8E44BXGL
| Dimensions | 13.84 × 3.52 × 0.64 cm |
|---|---|
| Badges | |
| Brand | LEXAR |
| Capacity | 16GB |
| Interface Type | 288 PIN UDIMM |
| Use Case | Gaming |
| Warranty | Lifetime |
| Model | Lexar Thor |
LEXAR THOR 16GB DDR4 3200MHz Desktop RAM | XMP 2.0 | LD4BU016G-R3200GSXG
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINRXL6KP92
| Dimensions | 13.84 × 3.52 × 0.64 cm |
|---|---|
| Badges | |
| Brand | LEXAR |
| Capacity | 16GB |
| Interface Type | 288 PIN UDIMM |
| Series | Lexar Thor |
| Use Case | Gaming |
| Warranty | Lifetime |
Lexar Thor 16GB DDR4 3600MHz Desktop RAM | White Edition | XMP 2.0 | LD4BU016G-R3600GSWG
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINN19O8H49
| Dimensions | 13.84 × 3.52 × 0.64 cm |
|---|---|
| Badges | |
| Brand | LEXAR |
| Capacity | 16GB |
| Interface Type | 288 PIN UDIMM |
| Use Case | Gaming |
| Warranty | Lifetime |
| Model | Lexar Thor |
Lexar Thor 32GB (16GBx2) DDR4 3200MHz Desktop RAM | Dual Channel Kit | XMP 2.0 | LD4BU016G-R3200GDXG
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINF1MHY6E8
| Dimensions | 13.84 × 3.52 × 0.64 cm |
|---|---|
| Badges | |
| Brand | LEXAR |
| Capacity | 32GB |
| Interface Type | 288 PIN UDIMM |
| Series | Lexar Thor |
| Use Case | Gaming |
| Warranty | Lifetime |
Lexar Thor 32GB (16GBx2) DDR4 3600MHz Desktop RAM | Dual Channel Kit | White Edition | LD4BU016G-R3600GDWG
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINWEDE1WDN
| Dimensions | 13.84 × 3.52 × 0.64 cm |
|---|---|
| Badges | |
| Brand | LEXAR |
| Capacity | 32GB |
| Interface Type | 288 PIN UDIMM |
| Use Case | Gaming |
| Model | Lexar Thor |
Lexar THOR 8GB DDR4 3200MHz Desktop RAM | XMP 2.0 | LD4BU008G-R3200GSXG
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINZQ482K77
| Dimensions | 13.84 × 3.52 × 0.64 cm |
|---|---|
| Badges | |
| Brand | LEXAR |
| Series | Lexar Thor |
| Warranty | Lifetime |
| Capacity | 8GB |
| Interface Type | 288 PIN UDIMM |
Lexar Thor 8GB DDR4 3600MHz Desktop RAM | White Edition | XMP 2.0 | LD4BU008G-R3600GSWG
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINOFV96J79
| Dimensions | 13.84 × 3.52 × 0.64 cm |
|---|---|
| Badges | |
| Brand | LEXAR |
| Capacity | 8GB |
| Interface Type | 288 PIN UDIMM |
| Use Case | Gaming |
| Model | Lexar Thor |
Lexar TouchLock 1TB Portable SSD | USB 3.2 Gen 1 | Fingerprint Security | Up to 450MB/s READ | 3 YEARS LIMITED WARRANTY | LSL280X001T-RNSNG
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN74T7A99U
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.56 × 5.3 × 0.7 cm |
| Badges | |
| Brand | LEXAR |
| Drive Type | Portable SSD |
| Interface Type | USB3.2 Gen1 |
| Model | Lexar Touchlock |
| Storage | 1TB |
| Use Case | External Backup |
| Warranty | 3 Years |
Lexar TouchLock 2TB Portable SSD | USB 3.2 Gen 1 | Fingerprint Security | Up to 450MB/s READ | 3 YEARS LIMITED WARRANTY | LSL280X002T-RNSNG
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINE112D7Y9
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.56 × 5.3 × 0.7 cm |
| Badges | |
| Brand | LEXAR |
| Drive Type | Portable SSD |
| Interface Type | USB3.2 Gen1 |
| Model | Lexar Touchlock |
| Storage | 2TB |
| Use Case | External Backup |
| Warranty | 3 Years |
Lexar TouchLock 512GB Portable SSD | USB 3.2 Gen 1 | Fingerprint Security | Up to 450MB/s READ | 3 YEARS LIMITED WARRANTY | LSL280X512G-RNSNG
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN4VY6K555
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.56 × 5.3 × 0.7 cm |
| Badges | |
| Brand | LEXAR |
| Drive Type | Portable SSD |
| Interface Type | USB3.2 Gen1 |
| Model | Lexar Touchlock |
| Storage | 512GB |
| Use Case | External Backup |
| Warranty | 3 Years |
Mercusys ME50G AC1900 Wi-Fi Range Extender
Rated 5.00 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN71FQ8MG8
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 15 × 10 cm |
| Brand | Mercusys |
| Model | ME50G |
| Badges | 24Hr Dispatch |
Mercusys MR30G AC1200 Wireless Dual Band Gigabit Router
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINZ5E29O4T
| Weight | 0.53 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 24 × 5 cm |
| Brand | Mercusys |
| Model | MR30G |
Mercusys MR70X AX1800 Dual-Band WiFi 6 Router
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN3B6BKC4N
| Weight | 0.89 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 29 × 5 cm |
| Brand | Mercusys |
| Model | MR70X |


Access Control
Smart Sensors And Automation
Network Adapters and Accessories
PoE Switches
Point To Point Wireless Radio
Routers
IP Cameras
Memory Cards
NVR
Smart WiFi Cameras
Desktop & Laptop RAMs
Internal and External Hard Drives
NAS Storage & Enclosures
SSD and NVMe Drives
USB Flash Drives
















