Grandstream GHP630W Hotel IP Phone with Dual-Band Wi-Fi 6, 3.5” Color LCD, 2 SIP Accounts, PoE, and GDMS Cloud Management – White
SKU:
FGINC712LOL4
In stock
Original price was: ₹12,199.00.₹6,669.00Current price is: ₹6,669.00. Inc. tax (₹5,651.69Exc. Tax)
| Weight | 0.658 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21.0 × 14.7 × 8.98 cm |
| Brand | Grandstream |
| Model | GHP630W |
Grandstream GHP631 Compact Hotel IP Phone with Color LCD, 2 SIP Accounts, PoE, and GDMS Management – Black
SKU:
FGIN869752V4
In stock
Original price was: ₹10,599.00.₹5,829.00Current price is: ₹5,829.00. Inc. tax (₹4,939.83Exc. Tax)
| Weight | 0.658 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21.0 × 14.7 × 8.98 cm |
| Brand | Grandstream |
| Model | GHP631 |
Grandstream GHP631W Hotel IP Phone with Dual-Band Wi-Fi 6, 3.5” Color LCD, 2 SIP Accounts, PoE, and GDMS Cloud Management – Black
SKU:
FGINFKE4UQNQ
In stock
Original price was: ₹12,199.00.₹6,669.00Current price is: ₹6,669.00. Inc. tax (₹5,651.69Exc. Tax)
| Weight | 0.668 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21.0 × 14.7 × 8.98 cm |
| Brand | Grandstream |
| Model | GHP631W |
Grandstream GMD1208 Wireless Desktop Microphone 8 Omni Mics, 5m Pickup, Beamforming, Bluetooth & 2.4G, for GVC3220
SKU:
FGINFJRTWR65
In stock
Original price was: ₹19,999.00.₹9,999.00Current price is: ₹9,999.00. Inc. tax (₹8,473.73Exc. Tax)
| Weight | 0.330 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 13.7 × 6.0 cm |
| Brand | Grandstream |
| Model | GMD1208 |
Grandstream GRP2601 | Entry-Level VoIP Desk Phone with HD Audio
SKU:
FGINQD7QEPKM
In stock
Original price was: ₹5,145.00.₹3,599.00Current price is: ₹3,599.00. Inc. tax (₹3,050.00Exc. Tax)
| Weight | 0.860 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.8 × 18.0 × 6.34 cm |
| Brand | Grandstream |
| Model | GRP2601 |
Grandstream GRP2601P | HD VoIP Desk Phone with Power over Ethernet (PoE)
SKU:
FGIND15AXP7E
In stock
Original price was: ₹5,664.00.₹3,399.00Current price is: ₹3,399.00. Inc. tax (₹2,880.51Exc. Tax)
| Weight | 0.86 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.8 × 18.0 × 6.34 cm |
| Brand | Grandstream |
| Model | GRP2601P |
| Badges | 24Hr Dispatch |
Grandstream GRP2601W 2-Line Essential IP Phone
SKU:
FGINXP3LX9VM
In stock
Original price was: ₹4,950.00.₹4,649.00Current price is: ₹4,649.00. Inc. tax (₹3,939.83Exc. Tax)
| Weight | 0.651 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.8 × 18.0 × 6.34 cm |
| Brand | Grandstream |
| Model | GRP2601W |
| Badges | 24Hr Dispatch |
Grandstream GRP2602 | HD VoIP Desk Phone with Dual Ethernet Ports
SKU:
FGINIUVCZQPF
In stock
Original price was: ₹5,788.00.₹3,999.00Current price is: ₹3,999.00. Inc. tax (₹3,388.98Exc. Tax)
| Weight | 0.88 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.8 × 18.0 × 6.34 cm |
| Brand | Grandstream |
| Model | GRP2602 |
Grandstream GRP2602G | Wireless HD VoIP Desk Phone with Dual Ethernet Ports
SKU:
FGINS81RFV9B
In stock
Original price was: ₹7,074.00.₹4,659.00Current price is: ₹4,659.00. Inc. tax (₹3,948.31Exc. Tax)
| Weight | 0.88 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.8 × 18.0 × 6.34 cm |
| Brand | Grandstream |
| Model | GRP2602G |
Grandstream GRP2602P | HD VoIP Desk Phone with PoE and Dual Ethernet Ports
SKU:
FGINENG26A45
In stock
Original price was: ₹5,788.00.₹3,699.00Current price is: ₹3,699.00. Inc. tax (₹3,134.75Exc. Tax)
| Weight | 0.83 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.8 × 18.0 × 6.34 cm |
| Brand | Grandstream |
| Model | GRP2602P |
| Badges | 24Hr Dispatch |
Grandstream GRP2602W | Wireless HD VoIP Desk Phone with Dual Ethernet Ports
SKU:
FGIN1GLW1N1U
In stock
Original price was: ₹7,589.00.₹4,799.00Current price is: ₹4,799.00. Inc. tax (₹4,066.95Exc. Tax)
| Weight | 0.88 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.8 × 18.0 × 6.34 cm |
| Brand | Grandstream |
| Model | GRP2602W |
Grandstream GRP2603P | HD VoIP Desk Phone with (PoE) & Triple Line Support
SKU:
FGINAD9THI89
In stock
Original price was: ₹8,360.00.₹5,299.00Current price is: ₹5,299.00. Inc. tax (₹4,490.68Exc. Tax)
| Weight | 1.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21.4 × 20.6 × 6.8 cm |
| Brand | Grandstream |
| Model | GRP2603P |
Grandstream GRP2604 | Triple Line IP Phone for Business Communication
SKU:
FGINM2ZNYRDA
In stock
Original price was: ₹9,647.00.₹6,249.00Current price is: ₹6,249.00. Inc. tax (₹5,295.76Exc. Tax)
| Weight | 1.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21.4 × 20.6 × 6.8 cm |
| Brand | Grandstream |
| Model | GRP2604 |
Grandstream GRP2604P | PoE-Enabled Triple-Line IP Phone for Business
SKU:
FGINJ7RSB7WH
In stock
Original price was: ₹9,647.00.₹6,299.00Current price is: ₹6,299.00. Inc. tax (₹5,338.14Exc. Tax)
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21.4 × 20.6 × 6.8 cm |
| Brand | Grandstream |
| Model | GRP2604P |
Grandstream GRP2610 Carrier-Grade 2-Line IP Phone with 2.4” Color LCD, 2 SIP Accounts, HD Audio, 8 VPKs, and GDMS Support
SKU:
FGIN3RY3A296
In stock
Original price was: ₹8,599.00.₹4,299.00Current price is: ₹4,299.00. Inc. tax (₹3,643.22Exc. Tax)
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.3 × 18.6 × 2.8 cm |
| Brand | Grandstream |
| Model | GRP2610 |
Grandstream GRP2610P Carrier-Grade 2-Line IP Phone with 2.4” Color LCD, PoE, 2 SIP Accounts, HD Audio, 8 VPKs, and GDMS Support
SKU:
FGIN9H96N66L
In stock
Original price was: ₹8,599.00.₹4,449.00Current price is: ₹4,449.00. Inc. tax (₹3,770.34Exc. Tax)
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.3 × 18.6 × 2.8 cm |
| Brand | Grandstream |
| Model | GRP2610P |
Grandstream GRP2612 | 4 line Carrier Grade IP Phone
SKU:
FGIN88D25J81
In stock
Original price was: ₹7,589.00.₹5,249.00Current price is: ₹5,249.00. Inc. tax (₹4,448.31Exc. Tax)
| Weight | 0.936 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.3 × 19.3 × 5.21 cm |
| Brand | Grandstream |
| Model | GRP2612 |
| Badges | 24Hr Dispatch |
Grandstream GRP2612G | 4 Line Carrier Grade IP Phone with Gigabit Ethernet
SKU:
FGIN14Z6HR48
In stock
Original price was: ₹8,875.00.₹5,839.00Current price is: ₹5,839.00. Inc. tax (₹4,948.31Exc. Tax)
| Weight | 0.936 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.3 × 19.3 × 5.21 cm |
| Brand | Grandstream |
| Model | GRP2612G |
| Badges | 24Hr Dispatch |


Access Control
Smart Sensors And Automation
Network Adapters and Accessories
PoE Switches
Point To Point Wireless Radio
Routers
IP Cameras
Memory Cards
NVR
Smart WiFi Cameras
Desktop & Laptop RAMs
Internal and External Hard Drives
NAS Storage & Enclosures
SSD and NVMe Drives
USB Flash Drives

















