Showing 199–201 of 201 results
Lexar TouchLock 1TB Portable SSD | USB 3.2 Gen 1 | Fingerprint Security | Up to 450MB/s READ | 3 YEARS LIMITED WARRANTY | LSL280X001T-RNSNG
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN74T7A99U
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.56 × 5.3 × 0.7 cm |
| Badges | |
| Brand | LEXAR |
| Drive Type | Portable SSD |
| Interface Type | USB3.2 Gen1 |
| Model | Lexar Touchlock |
| Storage | 1TB |
| Use Case | External Backup |
| Warranty | 3 Years |
Lexar TouchLock 2TB Portable SSD | USB 3.2 Gen 1 | Fingerprint Security | Up to 450MB/s READ | 3 YEARS LIMITED WARRANTY | LSL280X002T-RNSNG
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINE112D7Y9
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.56 × 5.3 × 0.7 cm |
| Badges | |
| Brand | LEXAR |
| Drive Type | Portable SSD |
| Interface Type | USB3.2 Gen1 |
| Model | Lexar Touchlock |
| Storage | 2TB |
| Use Case | External Backup |
| Warranty | 3 Years |
Lexar TouchLock 512GB Portable SSD | USB 3.2 Gen 1 | Fingerprint Security | Up to 450MB/s READ | 3 YEARS LIMITED WARRANTY | LSL280X512G-RNSNG
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN4VY6K555
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.56 × 5.3 × 0.7 cm |
| Badges | |
| Brand | LEXAR |
| Drive Type | Portable SSD |
| Interface Type | USB3.2 Gen1 |
| Model | Lexar Touchlock |
| Storage | 512GB |
| Use Case | External Backup |
| Warranty | 3 Years |


Access Control
Smart Sensors And Automation
Network Adapters and Accessories
PoE Switches
Point To Point Wireless Radio
Routers
IP Cameras
Memory Cards
NVR
Smart WiFi Cameras
Desktop & Laptop RAMs
Internal and External Hard Drives
NAS Storage & Enclosures
SSD and NVMe Drives
USB Flash Drives


