Netac Basic DDR4 3200MHz 32GB UDIMM RAM | 288-Pin | Limited Lifetime Warranty | NTBSD4P32SP-32J
SKU:
FGINUKF2B32L
Out of stock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 04 cm |
| Badges | 48Hr Dispatch |
| Brand | Netac |
| Memory Type | DDR4 |
| Form Factor | 288-PIN UDIMM |
| Model | NTBSD4P32SP-32J |
| Frequency | 3200MHz |
| Memory Size | 32GB |
| Series | Netac Basic DDR4 UDIMM |
| Warranty | Lifetime |
Netac Basic DDR5 4800MHz 16GB SO-DIMM | 262-Pin | CL- 40 | Limited Lifetime Warranty | NTBSD5N48SP-16
SKU:
FGINHVHJRJZV
Out of stock
Original price was: ₹46,999.00.₹24,999.00Current price is: ₹24,999.00. Inc. tax (₹21,185.59Exc. Tax)
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.96 × 3.00 × 0.13 cm |
| Badges | 24Hr Dispatch |
| Brand | Netac |
| Model | NTBSD5N48SP-16 |
| Use Case | Laptop (SODIMM) |
| Frequency | 4800MHz |
| Memory Type | DDR5 |
| Memory Size | 16GB |
| Form Factor | 262 Pin SO-DIMM |
| Warranty | Lifetime |
| Series | Netac Basic DDR5 SO-DIMM |
| CAS Latency | 40 |
| Interface Type | 262 – PIN SO-DIMM |
Netac Basic DDR5 4800MHz 8GB SO-DIMM | 262-Pin | CL-40 | Limited Lifetime Warranty | NTBSD5N48SP-08
SKU:
FGINDP5ORI4X
Out of stock
Original price was: ₹23,999.00.₹12,999.00Current price is: ₹12,999.00. Inc. tax (₹11,016.10Exc. Tax)
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.96 × 3.00 × 0.13 cm |
| Badges | 24Hr Dispatch |
| Brand | Netac |
| Model | NTBSD5N48SP-08 |
| Frequency | 4800MHz |
| Memory Type | DDR5 |
| Memory Size | 8GB |
| Form Factor | 262 Pin SO-DIMM |
| Warranty | Lifetime |
| Use Case | Laptop (SODIMM) |
| Series | Netac Basic DDR5 SO-DIMM |
| CAS Latency | 40 |
| Interface Type | 262 – PIN SO-DIMM |


Access Control
Smart Sensors And Automation
Network Adapters and Accessories
PoE Switches
Point To Point Wireless Radio
Routers
IP Cameras
Memory Cards
NVR
Smart WiFi Cameras
Desktop & Laptop RAMs
Internal and External Hard Drives
NAS Storage & Enclosures
SSD and NVMe Drives
USB Flash Drives


