Netgear GS728TP 28-Port Gigabit Ethernet Smart Switch with 4 SFP Ports (16 PoE, 8 PoE+) (192W)
SKU:
FGIN5RLWRVO9
In stock
Original price was: ₹71,999.00.₹36,899.00Current price is: ₹36,899.00. Inc. tax (₹31,270.34Exc. Tax)
| Weight | 3.73 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44.0 × 25.7 × 4.4 cm |
| Brand | Netgear |
| Model | GS728TP |
| Badges | 24Hr Dispatch |
Netgear GS728TPPv2 (Version 2) | 24-Port Gigabit Ethernet PoE+ Smart Switch w/ optional Remote/Cloud Management and 4 SFP Ports (380W)
SKU:
FGINTC1C9E64
In stock
Original price was: ₹51,999.00.₹49,999.00Current price is: ₹49,999.00. Inc. tax (₹42,372.03Exc. Tax)
Netgear WAX214 | WiFi 6 AX1800 Dual-band Access Point
SKU:
FGINPMPO5L39
In stock
Original price was: ₹14,599.00.₹12,599.00Current price is: ₹12,599.00. Inc. tax (₹10,677.12Exc. Tax)
Netgear WAX220 WiFi 6 AX4200 Dual-band Access Point with Multi-Gig PoE
SKU:
FGINXWU57396
In stock
Original price was: ₹33,199.00.₹13,599.00Current price is: ₹13,599.00. Inc. tax (₹11,524.58Exc. Tax)
| Weight | 0.523 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.6 × 19.6 × 4.4 cm |
| Brand | Netgear |
| Model | WAX220 |
| Badges | 24Hr Dispatch |
Netgear WAX610 | WiFi 6 AX1800 Dual-band Access Point
SKU:
FGINI8OSYVU4
In stock
Original price was: ₹18,999.00.₹16,599.00Current price is: ₹16,599.00. Inc. tax (₹14,066.95Exc. Tax)
Netgear WAX620 | AX3600 Dual Band PoE Multi-Gig WiFi 6 Access Point | Cloud Managed WiFi
SKU:
FGINMTWL3HQT
In stock
Original price was: ₹35,999.00.₹29,119.00Current price is: ₹29,119.00. Inc. tax (₹24,677.12Exc. Tax)
Netgear WAX625 | AX5400 Dual-Band PoE Multi-Gig Cloud Managed WiFi 6 Access Point
SKU:
FGINUBVY27ZF
In stock
Original price was: ₹59,999.00.₹27,499.00Current price is: ₹27,499.00. Inc. tax (₹23,304.24Exc. Tax)
| Weight | 1.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 29 × 13 cm |
| Brand | Netgear |
| Model | WAX625 |
| Badges | 24Hr Dispatch |
Netgear EX6110 Dual-band WiFi Range Extender, 1.2Gbps, Wall-plug, Internal Antenna
SKU:
FGINZ8XUK28L
Out of stock
Original price was: ₹4,859.00.₹2,429.00Current price is: ₹2,429.00. Inc. tax (₹2,058.47Exc. Tax)
| Weight | 0.152 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.25 × 7.25 × 6.48 cm |
| Brand | Netgear |
| Model | EX6110 |
Netgear GS108T (Version 3) | 8-Port Gigabit Ethernet Smart Switch with Cloud Management
SKU:
FGINTQDJOBWL
Out of stock
Original price was: ₹19,999.00.₹8,769.00Current price is: ₹8,769.00. Inc. tax (₹7,431.36Exc. Tax)
Netgear GS116PP | 16-Port Gigabit Ethernet High-Power Unmanaged PoE+ Switch with FlexPoE (183W)
SKU:
FGIN9YGEPT3Q
Out of stock
Original price was: ₹21,999.00.₹18,559.00Current price is: ₹18,559.00. Inc. tax (₹15,727.97Exc. Tax)
Netgear GS308P 8 Port Gigabit Ethernet Unmanaged Switch with 4-Port PoE
SKU:
FGINPDC527QY
Out of stock
Original price was: ₹9,999.00.₹4,999.00Current price is: ₹4,999.00. Inc. tax (₹4,236.44Exc. Tax)
| Weight | 0.43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.8 × 10.1 × 2.9 cm |
| Brand | Netgear |
| Model | GS308P |
| Badges | 24Hr Dispatch |
Netgear GS316EPP | 16-Port High-Power PoE+ Gigabit Ethernet Plus Switch (231W) with 1 SFP Port
SKU:
FGINE14XB95J
Out of stock
Original price was: ₹45,999.00.₹27,878.00Current price is: ₹27,878.00. Inc. tax (₹23,625.42Exc. Tax)
Netgear GS324P | 24-Port Gigabit Ethernet Unmanaged Switch with 16-Ports PoE+ (190W)
SKU:
FGINP5W7GOM1
Out of stock
Original price was: ₹62,999.00.₹18,419.00Current price is: ₹18,419.00. Inc. tax (₹15,609.32Exc. Tax)
Netgear GS348 | 48-Port Gigabit Ethernet Unmanaged Switch
SKU:
FGINY9FD6SNG
Out of stock
Original price was: ₹36,999.00.₹18,969.00Current price is: ₹18,969.00. Inc. tax (₹16,075.42Exc. Tax)
Netgear GS752TP 52-Port Gigabit Ethernet Smart Switch with 4 SFP Ports (40 PoE, 8 PoE+) (384W)
SKU:
FGIN8JW5C53K
Out of stock
Original price was: ₹144,999.00.₹122,522.00Current price is: ₹122,522.00. Inc. tax (₹103,832.20Exc. Tax)
| Weight | 5.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44.0 × 31.6 × 4.3 cm |
| Brand | Netgear |
| Model | GS752TP |
| Badges | 24Hr Dispatch |
Netgear GS752TPP | 48-Port Gigabit PoE+ Smart Switch w/ optional Remote/Cloud Management and 4 SFP Ports (760W)
SKU:
FGINB19PGEAW
Out of stock
Original price was: ₹138,999.00.₹92,306.00Current price is: ₹92,306.00. Inc. tax (₹78,225.42Exc. Tax)
Netgear GSM4328S 24x1G, 2x10G, and 2xSFP+ Managed Switch
SKU:
FGIN655NUB6G
Out of stock
Original price was: ₹153,799.00.₹69,999.00Current price is: ₹69,999.00. Inc. tax (₹59,321.19Exc. Tax)
| Weight | 4.51 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44.0 × 31.0 × 4.4 cm |
| Brand | Netgear |
| Model | GSM4328S |
| Badges | 24Hr Dispatch |
Netgear M4300-24X XSM4324CS 24x10G and 4xSFP+ (shared) Managed Switch
SKU:
FGIN6UX8IK2F
Out of stock
Original price was: ₹489,000.00.₹429,000.00Current price is: ₹429,000.00. Inc. tax (₹363,559.32Exc. Tax)
| Weight | 5.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 35 × 10 cm |
| Badges | 24Hr Dispatch |


Access Control
Smart Sensors And Automation
Network Adapters and Accessories
PoE Switches
Point To Point Wireless Radio
Routers
IP Cameras
Memory Cards
NVR
Smart WiFi Cameras
Desktop & Laptop RAMs
Internal and External Hard Drives
NAS Storage & Enclosures
SSD and NVMe Drives
USB Flash Drives















