Showing 1459–1476 of 2536 results
Lexar 512GB MicroSD Blue | MicroSDXC UHS Class 3 | 160 MB/s – Compatible Memory Card for Mobile & Camera | LMSBLUE512G-BNANG
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINPH2VA28T
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.1 × 1.5 × 0.1 cm |
| Brand | LEXAR |
| Warranty | 10 Years |
| Storage | 512GB |
| Series | Lexar Blue MicroSD |
Lexar 512GB Professional 1800x GOLD Series SDXC UHS-II | A2 V60 U3 C10, upto 280MB/s read & 205MB/s write, Limited Lifetime Warranty | LSD1800512G-BNNNG
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINDHYLVAVU
Lexar 512GB Professional 2000x SDXC UHS-II Card V90 U3 C10 | Up to 300MB/s Read & 260MB/s Write | Limited Lifetime Warranty | LSD2000512G-RNNNG
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINESB98IM4
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.2 × 2.4 × 0.21 cm |
| Brand | LEXAR |
| Model | LSD2000512G-RNNNG |
| Storage | 512GB |
Lexar 512GB Professional CFexpress Type B SILVER Card | Up to 1750MB/s Read & 1300MB/s Write | 10 Years Limited Warranty | LCXEXSL512G-RNENG
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN41PAXPE9
| Weight | 0.00765 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.96 × 3.85 × 0.38 cm |
| Brand | LEXAR |
| Model | LCXEXSL512G-RNENG |
| Storage | 512GB |
Lexar 512GB Professional DIAMOND CFexpress 4.0 Type B Card | Up to 3700MB/s Read & 3400MB/s Write | PCIe 4.0 | 3200MB/s Sustained | VPG400 | Limited Lifetime Warranty | LCXEXD4512G-RNENG
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN6TKA4M3U
| Weight | 0.00765 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.85 × 2.96 × 0.38 cm |
| Brand | LEXAR |
| Model | LCXEXD4512G-RNENG |
| Storage | 512GB |
Lexar 512GB Professional GOLD CFexpress 4.0 Type A Card | Up to 1800MB/s Read & 1650MB/s Write | 1400MB/s Sustained | PCIe 4.0 | VPG400 | Limited Lifetime Warranty | LCAEXG4512G-RNENG
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN5LQLX119
| Weight | 0.0025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.8 × 2.0 × 0.28 cm |
| Brand | LEXAR |
| Model | LCAEXG4512G-RNENG |
| Storage | 512GB |
Lexar 512GB Professional GOLD CFexpress 4.0 Type B Card | Up to 3600MB/s Read & 3300MB/s Write | PCIe Gen 4 | 3000MB/s Sustained | Limited Lifetime Warranty | LCXEXP4512G-RNENG
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN634N2TV4
| Weight | 0.0078 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.85 × 2.96 × 0.38 cm |
| Brand | LEXAR |
| Model | LCXEXP4512G-RNENG |
| Storage | 512GB |
Lexar 512GB Professional SILVER CFexpress 4.0 Type A Card | Up to 1750MB/s Read & 1650MB/s Write | PCIe 4.0 | Limited Lifetime Warranty | LCAEXS4512G-RNENG
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINDWWTY586
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.8 × 2.0 × 0.28 cm |
| Brand | LEXAR |
| Model | LCAEXS4512G-RNENG |
| Storage | 512GB |
Lexar 512GB SILVER PLUS microSDXC™ UHS-I Card U3, V30, A2, C10 – Ideal For Camera & Mobile | upto 205MB/s read & 150MB/s write | Limited Lifetime Warranty | LMSSIPL512G-BNANG
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINIK24JOJ7
Lexar 640GB CFexpress 4.0 Type A GOLD | 1800MB/s Read, 1650MB/s Write, 1400MB/s Sustained | VPG400 | Limited Lifetime Warranty | LCAGOLD640G-RNENG
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN68SCAVBY
| Weight | 0.0025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.8 × 2.0 × 0.28 cm |
| Brand | LEXAR |
| Model | LCAGOLD640G-RNENG |
Lexar 64GB 633x microSDXC UHS-l Blue Series – Class 10 V30 A1 U3, upto 100MB/s Read & 45MB/s Write, 10 Year Limited Warranty (LMS0633064G-BNNNG)
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN7T66E799
Lexar 64GB BLUE PLUS microSDHC™/microSDXC™ UHS-I Card | C10 A2 V30 U3, upto 100MB/s Read | 10 Year Limited Warranty (LMSBLPL064G-BNANG)
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINZ98ZC064
LEXAR 64GB FINGERPRINT F35PRO USB 3.2 GEN1 FLASH DRIVE, UP TO 300MB/S READ AND 60MB/S WRITE | (LJDF35P064G-RNBNG)
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN8M59FK11
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.05 × 6 × 0.78 cm |
| Brand | LEXAR |
| Warranty | 3 Years |
| Storage | 64GB |
| Series | Fingerprint F35 Pro |
| Interface Type | USB3.2 Gen1 |
Lexar 64GB High-Endurance microSDHC/microSDXC™ UHS-I Card | C10 V30 A1 U3 ,up to 100MB/s read, up to 35MB/s write ,2Year Limited Warranty | LMSHGED064G-BCNNG
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINN7L81AJD
Lexar 64GB JumpDrive V40 | USB 2.0 Flash Drive – Compact and Reliable Pen Drive | LJDV40-64GAB
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN8866EKG9
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 5.47 × 0.96 cm |
| Brand | LEXAR |
| Storage | 64GB |
| Warranty | 2 Years |
| Model | Jumpdrive V40 |
Lexar 64GB Professional 1800x GOLD Series SDXC UHS-II | A2 V60 U3 C10, upto 280MB/s read & 210MB/s write, Limited Lifetime Warranty | LSD1800064G-BNNNG
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINPD8D1KZD
Lexar 64GB Professional 2000x SDXC UHS-II V90 | Up to 300MB/s Read | 260MB/s Write | V90 | Lifetime Warranty | LSD2000064G-BNNNG
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN45YD9A4P
Lexar 64GB Professional SILVER PLUS SDXC Card | U3 V30 C10, 205MB/s Read & 100MB/s Write | Limited Lifetime Warranty | LSDSIPL064G-BNNNG
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINJ328M3HA


Access Control
Smart Sensors And Automation
Network Adapters and Accessories
PoE Switches
Point To Point Wireless Radio
Routers
IP Cameras
Memory Cards
NVR
Smart WiFi Cameras
Desktop & Laptop RAMs
Internal and External Hard Drives
NAS Storage & Enclosures
SSD and NVMe Drives
USB Flash Drives

















