Netac Basic DDR5 4800MHz 8GB UDIMM | 1.1V | CL40 | 288-Pin Desktop RAM | NTBSD5P48SP-08
SKU:
FGINL57211PY
Out of stock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.35 × 3.13 × 0.4 cm |
| Badges | 24Hr Dispatch |
| Brand | Netac |
| Capacity | 8GB |
| Memory Type | DDR4 |
| Form Factor | 288-PIN UDIMM |
| Model | NTBSD5P48SP-08 |
| Use Case | RAM |


Access Control
Smart Sensors And Automation
Network Adapters and Accessories
PoE Switches
Point To Point Wireless Radio
Routers
IP Cameras
Memory Cards
NVR
Smart WiFi Cameras
Desktop & Laptop RAMs
Internal and External Hard Drives
NAS Storage & Enclosures
SSD and NVMe Drives
USB Flash Drives
