“D-Link DCS-F5713-L1C | 3MP IP Bullet Color Camera with Audio | 1/2.9″ Progressive Scan CMOS Sensor | 3.6mm Fixed Lens | Full HD 2304×1296 Resolution | Smart Functions | Dual Stream Support” has been added to your cart. View cart
Showing 37–54 of 469 results
CP-UNR-108F1 BY CP PLUS | 8 Channel NVR | ONVIF | Up to 8MP | 1 SATA (8TB) | H.265 Technology | 2 Year Warranty
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
FGINS66FMTHM
| Weight | 0.81 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22.5 × 26 × 4.76 cm |
| Brand | CP Plus |
| Channel | 8 |
| Model | CP-UNR-108F1 |
| SATA | 1 |
| Badges | 24Hr Dispatch |
| Warranty | 2 Years |
D-Link DCS-F5712-L1 | 2MP Bullet IP Camera with Audio | 3.6mm Fixed Lens | Full HD 1920×1080 Resolution | IR Range up to 30m | Dual Stream Support
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
FGINSSKFTHC7
| Weight | 0.160 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16.6 × 6.7 × 6.6 cm |
| Brand | D-Link |
| Model | DCS-F5712-L1 |
| Badges | 24Hr Dispatch |
| Focal Length | 3.6mm |
D-Link DCS-F5713-L1C | 3MP IP Bullet Color Camera with Audio | 1/2.9″ Progressive Scan CMOS Sensor | 3.6mm Fixed Lens | Full HD 2304×1296 Resolution | Smart Functions | Dual Stream Support
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
FGIN41O5GHNS
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16.4 × 6.74 × 6.74 cm |
| Brand | D-Link |
| Model | DCS-F5713-L1C |
| Badges | 24Hr Dispatch |
D-Link DCS-F5714-L1 | 5MP Bullet IP Camera with Audio | 1/3″ Progressive Scan CMOS Sensor | 3.6mm Fixed Lens | DWDR | 3DNR | Day/Night (ICR) | Smart Functions | Dual Stream Support
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
FGINFECNF87O
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16.6 × 6.7 × 6.6 cm |
| Brand | D-Link |
| Model | DCS-F5714-L1 |
| Badges | 24Hr Dispatch |
D-Link DVR-F2104-L1H5 | 4-Channel H.265+ 2MP Lite DVR | Supports AHD/TVI/CVI/IP Cameras up to 2MP | 1 SATA Slot | 2 Extra IP Channels | Cloud Storage
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
FGINVZ7VFA55
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25.0 × 23.0 × 4.5 cm |
| Brand | D-Link |
| Model | DVR-F2104-L1H5 |
| Badges | 24Hr Dispatch |
D-Link DVR-F2104-L2 | 4-Channel H.265+ DVR | Supports AHD/TVI/CVI/IP Cameras up to 5MP | 1 SATA Slot | Extra IP Channel Event Stream Support
Rated 4.00 out of 5
In stock
SKU:
FGIN27TW7U67
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25.0 × 23.0 × 4.5 cm |
| Brand | D-Link |
| Model | DVR-F2104-L2 |
eSSL K30 PRO | Fingerprint & RFID Biometric Attendance System with Access Control | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
FGIN211L93MR
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Model | eSSL K30 PRO |
| Brand | eSSL |
Lexar 32GB 633x microSDHC UHS-l Blue Series – upto 100MB/s Read & 20MB/s Write, Class 10, V10, A1, 10 Year Limited Warranty (LMS0633032G-BNNNG))
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
FGIN2PWMY524
Samsung EVO Plus 1TB microSDXC | Read upto 130MB/s & Write upto 60MB/s, UHS-l, V30, A2, U3, Class 10, Memory Card w/SD Adaptor, 10 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
FGINPYNL5RB5
Samsung EVO Plus 256GB microSDXC | Read upto 130MB/s & Write upto 60MB/s, UHS-l, V30, A2, U3, Class 10, Memory Card w/SD Adaptor, 10 Year Limited Warranty
Rated 5.00 out of 5
In stock
SKU:
FGIN9QN8VZ39
Samsung EVO Plus 512GB microSDXC | Read upto 130MB/s & Write upto 60MB/s, UHS-l, V30, A2, U3, Class 10, Memory Card w/SD Adaptor, 10 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
FGINMEV4K3ZZ
SanDisk 128GB Extreme microSDXC UHS-l Card | U3 V30 A2, upto 190MB/s Read & 90MB/s Write Speed, Lifetime Limited Warranty | SDSQXAA-128G-IN6MS
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
FGINUD5YAG73
SanDisk 128GB Ultra microSDXC UHS-I Card | Class10 A1 U1, upto 140MB/s read speed, 10 Years Limited Warranty | SDSQUAB-128G-GN6MN
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
FGINHAUGO2E9
SanDisk 256GB Extreme microSDXC UHS-l Card | U3 V30 A2, upto 190MB/s Read & 130MB/s Write Speed, Lifetime Limited Warranty | SDSQXAV-256G-IN6MS
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
FGINBV1PI43Q
SanDisk 256GB Ultra microSDXC UHS-I Card | Class10 A1 U1, upto 150MB/s read speed, 10 Years Limited Warranty | SDSQUAB-256G-GN6MN
Rated 5.00 out of 5
In stock
SKU:
FGINZA45KJ5L
SanDisk 512GB Extreme microSDXC UHS-l Card | U3 V30 A2, upto 190MB/s Read & 130MB/s Write Speed, Lifetime Limited Warranty | SDSQXAV-512G-IN6MS
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
FGIN77IM3PW6
SanDisk 512GB Ultra microSDXC UHS-I Card | Class10 A1 U1, upto 150MB/s read speed, 10 Years Limited Warranty | ‎SDSQUAC-512G-GN6MN
Rated 5.00 out of 5
In stock
SKU:
FGIN44UHGIZO
SanDisk 64GB Extreme microSDXC UHS-l Card | U3 V30 A2, upto 170MB/s Read & 80MB/s Write Speed, Lifetime Limited Warranty | SDSQXAH-064G-GN6MN
Rated 0 out of 5
Available on backorder
SKU:
FGINCFT7C43B


Access Control
Smart Sensors And Automation
Network Adapters and Accessories
PoE Switches
Point To Point Wireless Radio
Routers
IP Cameras
Memory Cards
NVR
Smart WiFi Cameras
Desktop & Laptop RAMs
Internal and External Hard Drives
NAS Storage & Enclosures
SSD and NVMe Drives
USB Flash Drives

















