Fanvil V50P | Basic Level IP Phone with 2 SIP Lines & 6-Way Conference | 2.3” Dot-Matrix Screen | HD Voice & PoE | Business Communication
SKU:
FGINGG8BV4EN
Out of stock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 30 × 27 cm |
| Brand | Fanvil |
| Model | V50P |
Fanvil V60P | Basic Level IP Phone with 4 SIP Lines & 6‑Way Conference | 2.4″ Color Screen | HD Voice & PoE | EHS Support
SKU:
FGINY2MZT31Y
Out of stock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.3 × 18.4 × 16.9 cm |
| Brand | Fanvil |
| Model | V60P |
Fanvil V60W | Basic Level IP Phone with Wi‑Fi 6 & Bluetooth 5.4 | 4 SIP Lines | 2.4″ Color Screen | 6‑Way Conference | HD Voice
SKU:
FGINV64B8MXH
Out of stock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.3 × 18.4 × 16.9 cm |
| Brand | Fanvil |
| Model | V60W |
Fanvil V61G | Prime Business Phone | 4 SIP Lines & 6‑Way Conference | 2.4″ Color Screen | Dual Gigabit PoE | HD Voice
SKU:
FGIN794J8HSW
Out of stock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.1 × 16.45 × 17.42 cm |
| Brand | Fanvil |
| Model | V61G |
Fanvil V61W | Prime Business Phone with Wi‑Fi 6 & Bluetooth 5.4 | 4 SIP Lines | 2.4″ Color Screen | Dual Gigabit PoE | 6‑Way Conference
SKU:
FGIN1U24EJ8Q
Out of stock
| Weight | 0.96 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.18 × 16.45 × 17.42 cm |
| Brand | Fanvil |
| Model | V61W |
Fanvil V62 Pro | Prime Business Phone with Bluetooth Wireless Handset | 12 SIP Lines | 2.8″ Color Screen | Dual Gigabit PoE | 6‑Way Conference
SKU:
FGINWVGM6BRG
Out of stock
| Weight | 1.011 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.18 × 16.45 × 17.42 cm |
| Brand | Fanvil |
| Model | V62 Pro |
Fanvil V62G Black | Prime Business Phone with 12 SIP Lines | 2.8″ Color Screen | Dual Gigabit PoE | 6‑Way Conference | HD Voice
SKU:
FGINMT11S6P6
Out of stock
| Weight | 1.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.1 × 16.4 × 17.4 cm |
| Brand | Fanvil |
| Model | V62G Black |
Fanvil V62G White | Prime Business Phone with 12 SIP Lines | 2.8″ Color Screen | Dual Gigabit PoE | 6‑Way Conference | HD Voice
SKU:
FGINN3C1423X
Out of stock
| Weight | 1.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.18 × 16.4 × 17.4 cm |
| Brand | Fanvil |
| Model | V62G White |
Fanvil V62W | Prime Business Phone with 12 SIP Lines & Wi‑Fi 6 | 2.8″ Color Screen | Dual Gigabit PoE | Bluetooth 5.4 | 6‑Way Conference
SKU:
FGINTQMSL1R8
Out of stock
| Weight | 0.968 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.18 × 16.64 × 17.420 cm |
| Brand | Fanvil |
| Model | V62W |
Fanvil V63 | Prime Business IP Phone with 2.8″ Color Screen | 6 SIP Lines & 6‑Way Conference | Dual Gigabit PoE | USB & Expansion Ready
SKU:
FGINQTL2HQ98
Out of stock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.385 × 17.0 × 16.67 cm |
| Brand | Fanvil |
| Model | V63 |
Fanvil V64 | Prime Business Phone with 3.5″ Color Screen | 12 SIP Lines & 6‑Way Conference | Built‑in Wi‑Fi & Bluetooth 4.2 | Dual Gigabit PoE | Up to 21 DSS Keys
SKU:
FGINRB6N25IN
Out of stock
| Weight | 1.29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.4 × 20.2 × 3.1 cm |
| Brand | Fanvil |
| Model | V64 |
Fanvil V65 | Prime Business Phone with 4.3″ Adjustable Screen | 20 SIP Lines & 6‑Way Conference | Built‑in Wi‑Fi & Bluetooth 4.2 | H.264 Video Calls | Up to 45 DSS Keys | Antibacterial Protection
SKU:
FGINJC58YP9X
Out of stock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22.8 × 22.2 × 3.74 cm |
| Brand | Fanvil |
| Model | Fanvil V65 |
Fanvil V66 | Prime Business Phone with 7″ Adjustable Touch Screen | 20 SIP Lines & 6‑Way Conference | Wi‑Fi 6 & Bluetooth 5.4 | H.264 1080p Video | Up to 116 DSS Keys | Antibacterial Protection
SKU:
FGINLBQBWBHS
Out of stock
| Dimensions | 24.5 × 25.2 × 6.3 cm |
|---|---|
| Brand | Fanvil |
| Model | V66 |
Fanvil V66 Pro | Prime Business Phone with 7″ Adjustable Touch Screen & Bluetooth Wireless Handset | 20 SIP Lines & 6‑Way Conference | Wi‑Fi 6 & Bluetooth 5.4 | H.264 1080p Video | Up to 116 DSS Keys | Antibacterial Protection
SKU:
FGINCPQURXN7
Out of stock
| Weight | 0.187 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.3 × 4.6 × 4.2 cm |
| Brand | Fanvil |
| Model | V66 Pro |
Fanvil V67 | Flagship Smart Android Video Phone | 7″ Adjustable Touch Screen & 5MP Camera | 20 SIP Lines | 10‑Way Audio / 3‑Way Video Conference | Wi‑Fi & Bluetooth | 112 DSS Keys
SKU:
FGING45VEA8D
Out of stock
| Weight | 0.255 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24.5 × 25.2 × 6.3 cm |
| Brand | Fanvil |
| Model | V67 |
Fanvil W610W | Portable Wi‑Fi Phone with Dual‑Band 2.4/5GHz | 2.0″ Color Screen | Up to 9h Talk Time | Bluetooth 5.0 & PTT | 1.8m Drop Protection
SKU:
FGINK9HX2F8V
Out of stock
| Dimensions | 15.6 × 0.53 × 1.77 cm |
|---|---|
| Brand | Fanvil |
| Model | W610W |
Fanvil W611W | Rugged IP67 Portable Wi‑Fi Phone | Wi‑Fi 6 & Dual‑Band 2.4/5GHz | 2.4“ Color Screen | 9h Talk Time | Bluetooth 5.0 | PTT & Vibration | 1.8m Drop Protection
SKU:
FGINZ6YU5UJ9
Out of stock
| Weight | 0.156 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16.0 × 5.3 × 1.6 cm |
| Brand | Fanvil |
| Model | W611W |
Fanvil W620W | Portable Wi‑Fi 6 Phone with 3000mAh Battery | 2.4″ Color Screen | 13h Talk Time | H.264 Video | PTT & Dual‑Mic Noise Reduction | 1.8m Drop Protection
SKU:
FGINGO11Z4Y4
Out of stock
| Weight | 0.268 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16.0 × 5.3 × 1.6 cm |
| Brand | Fanvil |
| Model | W620W |


Access Control
Smart Sensors And Automation
Network Adapters and Accessories
PoE Switches
Point To Point Wireless Radio
Routers
IP Cameras
Memory Cards
NVR
Smart WiFi Cameras
Desktop & Laptop RAMs
Internal and External Hard Drives
NAS Storage & Enclosures
SSD and NVMe Drives
USB Flash Drives

















