Showing 145–162 of 469 results
CP PLUS CP-UNR-4K532R8-EI 32 Channel NVR | ONVIF | Up to 32MP | 8 SATA (20TB Each) | RAID 0/1/5/6/10 | 2 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINU381S8L7
| Weight | 8.79 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47.6 × 44.4 × 9.5 cm |
| Brand | CP Plus |
| Model | CP-UNR-4K532R8-EI |
| Channel | 32 |
| SATA | 8 |
| Warranty | 2 Years |
CP PLUS CP-UNR-4K532R8-FI 32 Channel NVR | ONVIF | Up to 32MP | 8 SATA (20TB Each) | RAID 0/1/5/6/10 | 2 Year Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINHSR41CNA
| Weight | 6.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45.7 × 43.9 × 8.9 cm |
| Brand | CP Plus |
| Channel | 32 |
| SATA | 8 |
| Model | CP-UNR-4K532R8-FI |
CP PLUS CP-UNR-4K564R8-EI 64 Channel NVR | ONVIF | Up to 32MP | 8 SATA (20TB Each) | RAID Support | Redundant Power | 2 Year Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINEQX6P752
| Weight | 8.79 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47.6 × 44.4 × 9.5 cm |
| Brand | CP Plus |
| Channel | 64 |
| SATA | 8 |
| Model | CP-UNR-4K564R8-EI |
| Warranty | 2 Years |
CP PLUS CP-UNR-4K6128R16-EI 128 Channel NVR | ONVIF | Up to 32MP | 16 SATA (20TB Each) | RAID 0/1/5/6/10 | 2 Year Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN1419UX7I
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52.9 × 48.5 × 13.3 cm |
| Brand | CP Plus |
| Channel | 128 |
| SATA | 16 |
| Model | CP-UNR-4K6128R16-EI |
| Warranty | 2 Years |
CP PLUS CP-V32G 3MP Outdoor 4G Camera | Human Detection, Motion Tracking, ONVIF, 2 Way Audio, Supports RJ45, Spotlight, Lightning Protection, IP66, 2 Year Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINQOK5JKN9
| Dimensions | 24 × 18 × 12 cm |
|---|---|
| Brand | CP Plus |
| Model | CP-V32G |
CP PLUS CP-V33GN 3MP 4G SIM Outdoor Bullet Camera | Human Detection, Motion Tracking, ONVIF, 2 Way Audio, Full Color, Night Vision, IP66, 2 Year Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINXZR6F2C7
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5 × 6 cm |
| Brand | CP Plus |
| Model | V33GN |
CP PLUS CP-V44G 4MP 4G SIM Camera | Human Detection | Motion Tracking | Built‑in Siren | 2 Way Audio | 10400mAh Battery | IP66 | 2 Year Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINDH836OZ3
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.4 × 11.4 × 9.8 cm |
| Brand | CP Plus |
| Model | CP-V44G |
CP PLUS CP-V48A 4MP Quad HD WiFi Camera with Two-Way Audio
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN4SD7LNU9
| Weight | 0.2615 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.8 × 7 × 6 cm |
| Badges | |
| Brand | CP Plus |
| Model | CP-V48A |
CP PLUS EZ-M32T 3MP 4G Camera | Human Detection, Motion Detection, 2 Way Audio, Built-in Siren, IP66, Cloud Recording, 2 Year Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINA32ORF44
| Brand | CP Plus |
|---|---|
| Model | EZ-M32T |
D-Link DCS-F2612L1C | 2MP Dome Full Color Camera | 1/2.9″ CMOS Sensor | Up the Coaxial Control | 3D DNR Support | 3.6mm Fixed Lens
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN7ZZ4TBZF
| Weight | 0.350 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.2 × 8.8 cm |
| Brand | D-Link |
| Model | DCS-F2612L1C |
| Badges | 24Hr Dispatch |
D-Link DCS-F2615-L1C | 5MP Dome Full-Color Camera | 1/2.9″ CMOS Sensor | 3.6mm Fixed Lens | Up-the-Coaxial Control | 3D DNR Support
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN5SWQKK9Q
| Weight | 0.350 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.2 × 8.8 × 4.4 cm |
| Brand | D-Link |
| Model | DCS-F2615-L1C |
| Badges | 24Hr Dispatch |
D-Link DCS-F2615-L1P | 5MP Fixed Dome Camera | 5MP@20fps | 1/2.5″ CMOS Sensor | AHD/TVI/CVI/CVBS Output | 3.6mm Fixed Lens | Plastic Housing
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINNM7R3FZU
D-Link DCS-F2712L1C | 2MP Bullet Full Color Camera | AHD/TVI/CVI/CVBS Mode | 3.6mm Fixed Lens | Up the Coaxial Control | 3D DNR Support
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINN9AHX396
| Weight | 0.117 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.1 × 6.1 × 15.2 cm |
| Brand | D-Link |
| Model | DCS-F2712L1C |
| Badges | 24Hr Dispatch |
D-Link DCS-F2715-L1M | 5MP Fixed Bullet Camera | 5MP@20fps | 1/2.5″ CMOS Sensor | 3.6mm Fixed Lens | 3D DWDR Support | IP66 Weatherproof
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN14RW333P
| Weight | 0.450 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.0 × 6.75 × 6.45 cm |
| Brand | D-Link |
| Model | DCS-F2715-L1M |
D-Link DCS-F2715-L1P | 5MP Fixed Bullet Camera | 5MP@20fps | 1/2.5″ CMOS Sensor | AHD/TVI/CVI/CVBS Video Output | 3.6mm Fixed Lens
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINZ1ERNVA1
| Weight | 0.210 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 8 cm |
| Brand | D-Link |
| Model | DCS-F2715-L1P |
D-Link DCS-F4622E | 4MP Full HD Outdoor PoE Vandal-Proof Dome Camera | Wide Dynamic Range | High-Quality Streaming & Recording
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN8DKVZPC3
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.0 × 11.0 × 9.0 cm |
| Brand | D-Link |
| Model | DCS-F4622E |
D-Link DCS-F4624 | 4MP Outdoor Varifocal Dome Network Camera | 1920×1080 @30fps | IR Range up to 20m | Motorized 2.8-12mm Lens | Audio & Alarm Support
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN9R5NX99C
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.0 × 11.2 × 9.7 cm |
| Brand | D-Link |
| Model | DCS-F4624 |
D-Link DCS-F4724 | 4MP Outdoor Varifocal Bullet Network Camera | 2592×1520 @30fps | IR Range up to 25m | Motorized 2.8-12mm Lens | Audio Support
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN821H7K44
| Weight | 0.830 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.03 × 26.45 × 8.03 cm |
| Brand | D-Link |
| Model | DCS-F4724 |


Access Control
Smart Sensors And Automation
Network Adapters and Accessories
PoE Switches
Point To Point Wireless Radio
Routers
IP Cameras
Memory Cards
NVR
Smart WiFi Cameras
Desktop & Laptop RAMs
Internal and External Hard Drives
NAS Storage & Enclosures
SSD and NVMe Drives
USB Flash Drives











