Showing all 13 results
BioMax Multibio-300 Visible Light Facial Recognition Time Attendance & Access Control System
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
FGINJWD7DN6H
| Brand | BioMax |
|---|---|
| Model | BioMax Multibio-300 |
BioMax Multibio-500 Visible Light Facial & Fingerprint Recognition Time Attendance & Access Control System
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN83FOILCU
| Brand | BioMax |
|---|---|
| Model | BioMax Multibio-500 |
BioMax N-Bio101W Advance Multi-Bio Attendance & Access Control System with Face, Fingerprint, RFID & WiFi
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN3O58EKTZ
| Brand | BioMax |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Model | BioMax N-Bio101W |
BioMax N-BM20 + ID Pro Fingerprint Time Attendance System with RFID, TCP/IP & Inbuilt Battery Backup | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINSLXAS587
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Brand | BioMax |
| Model | BioMax N-BM20 + ID Pro |
BioMax N-BM22 Face Multi-Bio Attendance & Access Control System with Face, Fingerprint, RFID & WiFi | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINQ9TD8WS3
| Model | BioMax N-BM22 |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Brand | BioMax |
BioMax N-BM60W Pro Multi-Bio Time Attendance System with Face, Fingerprint & RFID Authentication | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN3WB76XR4
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Brand | BioMax |
| Model | BioMax N-BM60W Pro |
BioMax N-BM70W Pro Multi-Bio Attendance & Access Control System with Face, Fingerprint, RFID & WiFi | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINER3N285L
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Brand | BioMax |
| Model | BioMax N-BM70W Pro |
BioMax N-E90 Pro +B Fingerprint Time Attendance & Access Control System with WiFi, RFID & Inbuilt Battery Backup | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINXQKHCXV3
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Brand | BioMax |
| Model | BioMax N-E90 Pro +B |
BioMax N-G4W Multi-Bio Attendance & Access Control System with Face, Fingerprint, RFID, WiFi & Optional 4G | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN93S2U1Y3
| Brand | BioMax |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Model | BioMax N-G4W |
BioMax N-K30 Pro Fingerprint Time Attendance & Access Control System with RFID, TCP/IP & USB | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN284461AU
| Model | BioMax N-K30 Pro |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Brand | BioMax |
BioMax N-Uface 602 Multi-Bio Attendance & Access Control System with Face, Fingerprint, RFID, WiFi & Optional 4G | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINIX5UKYTS
| Brand | BioMax |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Model | BioMax N-Uface 602 |
BioMax N-WL20 WiFi Fingerprint Time Attendance System with USB Host & Cloud Support | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN668A7IAN
| Brand | BioMax |
|---|---|
| Model | BioMax N-WL20 |
| Warranty | 1 Year |
BioMax N-X90+2G Fingerprint Time Attendance & Access Control System with 2G GPRS, RFID & Inbuilt Battery Backup | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINB8R13M5D
| Brand | BioMax |
|---|---|
| Model | BioMax N-X90+2G |
| Warranty | 1 Year |


Access Control
Smart Sensors And Automation
Network Adapters and Accessories
PoE Switches
Point To Point Wireless Radio
Routers
IP Cameras
Memory Cards
NVR
Smart WiFi Cameras
Desktop & Laptop RAMs
Internal and External Hard Drives
NAS Storage & Enclosures
SSD and NVMe Drives
USB Flash Drives












