Showing all 12 results
BioMax N-Access 10 Pro Fingerprint Access Control System with RFID & Password Authentication | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINL9Z7M593
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Brand | BioMax |
| Model | BioMax N-Access 10 Pro |
BioMax N-Bio101W Advance Multi-Bio Attendance & Access Control System with Face, Fingerprint, RFID & WiFi
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN3O58EKTZ
| Brand | BioMax |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Model | BioMax N-Bio101W |
BioMax N-BM22 Face Multi-Bio Attendance & Access Control System with Face, Fingerprint, RFID & WiFi | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINQ9TD8WS3
| Model | BioMax N-BM22 |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Brand | BioMax |
BioMax N-BM60W Pro Multi-Bio Time Attendance System with Face, Fingerprint & RFID Authentication | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN3WB76XR4
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Brand | BioMax |
| Model | BioMax N-BM60W Pro |
BioMax N-BM70W Pro Multi-Bio Attendance & Access Control System with Face, Fingerprint, RFID & WiFi | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINER3N285L
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Brand | BioMax |
| Model | BioMax N-BM70W Pro |
BioMax N-G4W Multi-Bio Attendance & Access Control System with Face, Fingerprint, RFID, WiFi & Optional 4G | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN93S2U1Y3
| Brand | BioMax |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Model | BioMax N-G4W |
BioMax N-Uface 602 Multi-Bio Attendance & Access Control System with Face, Fingerprint, RFID, WiFi & Optional 4G | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGINIX5UKYTS
| Brand | BioMax |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Model | BioMax N-Uface 602 |
eSSL F18 | Fingerprint RFID Time Attendance & Access Control System | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN22YATGJ6
| Brand | eSSL |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Model | eSSL F18 |
eSSL F22 | Wi-Fi Fingerprint RFID Time Attendance & Access Control System | 1 Year Limited Warranty |
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN1NWNWV11
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Brand | eSSL |
| Model | eSSL F22 |
eSSL K30 PRO + ID + Battery + Wi-Fi | Fingerprint RFID Time Attendance & Access Control System | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN75Z4UAJE
| Brand | eSSL |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Model | eSSL K30 PRO + WIFI |
eSSL MB160 + 4G Multi-Biometric Time Attendance & Access Control System | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN2D2AB1NC
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Brand | eSSL |
| Model | eSSL MB160 + 4G |
eSSL X7 Fingerprint Access Control System | 1 Year Limited Warranty
Rated 0 out of 5
Out of stock
SKU:
FGIN2A65UISF
| Brand | eSSL |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Model | eSSL X7 |


Access Control
Smart Sensors And Automation
Network Adapters and Accessories
PoE Switches
Point To Point Wireless Radio
Routers
IP Cameras
Memory Cards
NVR
Smart WiFi Cameras
Desktop & Laptop RAMs
Internal and External Hard Drives
NAS Storage & Enclosures
SSD and NVMe Drives
USB Flash Drives











