Tp-link Tapo L920-5 Smart Wi-Fi Light Strip, Multicolor
SKU:
FGINM38RL52H
In stock
Original price was: ₹5,199.00.₹2,619.00Current price is: ₹2,619.00. Inc. tax (₹2,219.49Exc. Tax)
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 20 × 7 cm |
| Brand | TP-Link |
Tp-link Tapo S210 Smart Light Switch, 1-Gang 1-Way
SKU:
FGIN9KYXS7OV
In stock
Original price was: ₹3,499.00.₹1,599.00Current price is: ₹1,599.00. Inc. tax (₹1,355.08Exc. Tax)
| Brand | TP-Link |
|---|---|
| Model | S210 |
Tp-link Tapo S220 Smart Light Switch, 2-Gang 1-Way
SKU:
FGIN44KWU35E
In stock
Original price was: ₹3,599.00.₹1,839.00Current price is: ₹1,839.00. Inc. tax (₹1,558.47Exc. Tax)
| Brand | TP-Link |
|---|---|
| Model | S220 |
Tp-link Tapo T100 Smart Motion Sensor, Battery Powered
SKU:
FGINO52RR9JG
In stock
Original price was: ₹3,099.00.₹1,229.00Current price is: ₹1,229.00. Inc. tax (₹1,041.53Exc. Tax)
| Brand | TP-Link |
|---|---|
| Model | T100 |
| Badges | 24Hr Dispatch |
TP-link Tapo T110 Smart Contact Sensor
SKU:
FGINRWP8RBXL
In stock
Original price was: ₹2,599.00.₹1,049.00Current price is: ₹1,049.00. Inc. tax (₹888.98Exc. Tax)
| Brand | TP-Link |
|---|---|
| Model | T110 |
| Badges | 24Hr Dispatch |
Tp-link Tapo T300 Smart Water Leak Sensor
SKU:
FGINKIR2461D
In stock
Original price was: ₹3,099.00.₹1,149.00Current price is: ₹1,149.00. Inc. tax (₹973.73Exc. Tax)
| Brand | TP-Link |
|---|---|
| Model | T300 |
| Badges | 24Hr Dispatch |
Tp-link Tapo T310 Smart Temperature & Humidity Sensor
SKU:
FGIN77MEO2B6
In stock
Original price was: ₹3,099.00.₹1,199.00Current price is: ₹1,199.00. Inc. tax (₹1,016.10Exc. Tax)
| Brand | TP-Link |
|---|---|
| Model | T310 |
Tp-link Tapo T315 Smart Temperature & Humidity Monitor
SKU:
FGIN8Q588ZQB
In stock
Original price was: ₹3,599.00.₹1,999.00Current price is: ₹1,999.00. Inc. tax (₹1,694.07Exc. Tax)
| Brand | TP-Link |
|---|---|
| Model | T315 |
| Badges | 24Hr Dispatch |
TP-Link TL-MR100 300 Mbps Wireless N 4G LTE Router
SKU:
FGINGNG4CWIA
In stock
Original price was: ₹12,597.00.₹2,799.00Current price is: ₹2,799.00. Inc. tax (₹2,372.03Exc. Tax)
| Weight | 0.48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 16 × 7 cm |
| Model | MR100 |
| Badges | 24Hr Dispatch |
TP-Link TL-WR1502X AX1500 Wi-Fi 6 Travel Router, type-C power support
SKU:
FGINO65WZNW8
In stock
Original price was: ₹9,999.00.₹3,399.00Current price is: ₹3,399.00. Inc. tax (₹2,880.51Exc. Tax)
| Weight | 0.44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 12 × 9 cm |
| Brand | TP-Link |
| Model | TL-WR1502X |
| Badges | 24Hr Dispatch, FG Choice |
Ubiquiti UVC-G4-Doorbell WiFi-Connected Doorbell With An Integrated Night Vision Camera
SKU:
FGINMFLN6WJW
In stock
Original price was: ₹47,999.00.₹25,999.00Current price is: ₹25,999.00. Inc. tax (₹22,033.05Exc. Tax)
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.83 × 4.68 × 2.58 cm |
| Brand | Ubiquiti |
| Model | UVC-G4-Doorbell |
| Badges | 24Hr Dispatch |
CP Plus CP-XR-DE21-S 4G Router
SKU:
FGINDM8GO7XO
Out of stock
Original price was: ₹3,519.00.₹1,699.00Current price is: ₹1,699.00. Inc. tax (₹1,439.83Exc. Tax)
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10.1 × 4.0 cm |
| Brand | CP Plus |
| Model | CP-XR-DE21-S |
| Badges | 24Hr Dispatch |
Four Faith 5G ODU FNB600 | 5G Outdoor CPE | Fast & Reliable Outdoor 5G ODU for Rural & Enterprise Networks
SKU:
FGINX44SA1MM
Out of stock
Original price was: ₹59,999.00.₹42,999.00Current price is: ₹42,999.00. Inc. tax (₹36,439.83Exc. Tax)
| Brand | Four Faith |
|---|---|
| Badges | 24Hr Dispatch, New Launch |
Mikrotik ATL LTE18 Kit | MIMO 4×4 Antennas for Fast & Stable Connectivity in Rural & Urban Areas
SKU:
FGIN7XTG44Y8
Out of stock
Original price was: ₹34,999.00.₹33,489.00Current price is: ₹33,489.00. Inc. tax (₹28,380.51Exc. Tax)
| Brand | MikrotikAuthorized MikroTik Seller India: Next-Gen Networking & RouterOS v7 Solutions |
|---|---|
| Model | ATL LTE18 Kit |
Mikrotik Chateau 5G ax | Fast 5G LTE AX Router for Ultimate Connectivity
SKU:
FGIN3DFMLP7Q
Out of stock
Original price was: ₹74,999.00.₹59,999.00Current price is: ₹59,999.00. Inc. tax (₹50,846.61Exc. Tax)
| Brand | MikrotikAuthorized MikroTik Seller India: Next-Gen Networking & RouterOS v7 Solutions |
|---|---|
| Model | Chateau 5G ax |
Mikrotik Chateau 5G R17 ax | Dual-Band Wi-Fi 6 5G Router for Home & Office | e-sim or microSIM compatible | S53UG+5HaxD2HaxD-TC&RG650E-EU
SKU:
FGIN4DND44E9
Out of stock
Original price was: ₹59,999.00.₹39,599.00Current price is: ₹39,599.00. Inc. tax (₹33,558.47Exc. Tax)
| Weight | 0.46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24.0 × 15.6 × 4.4 cm |
| Brand | MikrotikAuthorized MikroTik Seller India: Next-Gen Networking & RouterOS v7 Solutions |
| Model | Chateau 5G R17 ax |
| Badges | 24Hr Dispatch |
Mikrotik Chateau LTE18 ax | LTE AX Router Last Mile Connectivity Solution
SKU:
FGINRMGS5IIE
Out of stock
Original price was: ₹39,999.00.₹32,999.00Current price is: ₹32,999.00. Inc. tax (₹27,965.25Exc. Tax)
| Brand | MikrotikAuthorized MikroTik Seller India: Next-Gen Networking & RouterOS v7 Solutions |
|---|---|
| Model | Chateau LTE18 ax |


Access Control
Smart Sensors And Automation
Network Adapters and Accessories
PoE Switches
Point To Point Wireless Radio
Routers
IP Cameras
Memory Cards
NVR
Smart WiFi Cameras
Desktop & Laptop RAMs
Internal and External Hard Drives
NAS Storage & Enclosures
SSD and NVMe Drives
USB Flash Drives

















